Stěhování a autodoprava AKR – stěhování Brno, Praha a další

Zařiďte vše s naší nákladní autodopravou

Jsme zkušená a zároveň progresivní firma, která zajišťuje stěhování a vyklízení domů, firem i nebytových prostor. Zároveň patří do našich služeb nákladní autodoprava, a tak vám odvezeme cokoliv kamkoliv. Proto nabízíme dopravu a stěhování od Brna až po Olomouc nebo Zlín, přes Vysočinu až po Prahu.

  • U Rejdiště 3725/1
  • Kroměříž
  • 767 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Stěhování domácností, firem a těžkých břemen

Ať už sháníte stěhování v Brně, Praze, na Vysočině nebo třeba na Olomoucku, zavolejte nám. Naše společnost disponuje téměř dvaceti lety zkušeností se stěhováním firem i bytů. Proto vám nyní můžeme nabídnout lokální i meziměstské stěhování na klíč bez zbytečných starostí a nervů.

Zajistíme vše od balicího servisu a převozu vybavení přes demontáž a montáž nábytku až po odvoz odpadu po stěhování. Problémem pro nás nejsou ani těžká břemena. Zvládáme stěhování klavírů, trezorů, objemných koberců i bílé techniky. A pokud to bude nutné, zařídíme vám třeba stěhování z Brna až na konec světa. Máme totiž bohaté zkušenosti s přestěhováním firem a domácností do Evropské unie i mimo ni.

Vždy platí, že veškeré činnosti provádí zkušený, kvalifikovaný a praxí prověřený tým našich pracovníků, kteří vám vyjdou maximálně vstříc. Samozřejmostí je také vysoká bezpečnost přepravovaných věcí, kterou dodržujeme nejen při stěhování, ale také v naší nákladní autodopravě.

Nákladní autodoprava

Naší další službou je vnitrostátní i mezinárodní nákladní autodoprava. Dodávkou nebo nákladním vozem pro vás převezeme náklad až do hmotnosti 3000 kilogramů. Věnujeme se pravidelným i jednorázovým rozvozům zboží. Zajistíme pro vás nejen bezpečnou přepravu nákladu, ale také jeho vykládku. Naše vozy lze stejně dobře využít také při vyklízení bytů i nebytových prostor, přičemž se postaráme i o likvidaci a odvoz odpadu.


VYKLÍZENÍ    STĚHOVÁNÍ FIREM    AUTODOPRAVA

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.