Stěhovací služby

STĚHOVÁNÍ DO ZAHRANIČÍ, MEZINÁRODNÍ STĚHOVÁNÍ

V rámci stěhování do zahraničí stěhujeme byty, firmy, kanceláře a těžká břemena a hudební nástroje podle Vašich požadavků.

Zajišťujeme také mezinárodní autodopravu, rozvoz a odvoz zboží, nábytku, těžkých nákladů.

Vaše věci jsou po dobu stěhování pojištěny a náš zkušený tým se stará o to, aby mezinárodní stěhování Vašeho majetku proběhlo hladce, včas a v pořádku.

V případě stěhování do zahraničí mimo EU je zapotřebí vyřídit několik dokumentů, které je potřeba předložit na celním úřadě. Dokumenty potřebné k vyřízení stěhování mimo EU Vám v případě potřeby zašleme emailem.

STĚHOVÁNÍ PO CELÉ ČR + EU

V rámci stěhování do celé ČR i zahraničí stěhujeme byty, firmy, kanceláře a těžká břemena a hudební nástroje podle Vašich požadavků.

Zajišťujeme také mezinárodní autodopravu, rozvoz a odvoz zboží, nábytku, těžkých nákladů.

Vaše věci jsou po dobu stěhování pojištěny a náš zkušený tým se stará o to, aby mezinárodní stěhování Vašeho majetku proběhlo hladce, včas a v pořádku.

STĚHOVÁNÍ KLAVÍRŮ, PIAN, TREZORŮ, STROJŮ

Těžká břemena, stejně jako stěhování nábytku, vybavení kanceláří, dílen atp., stěhujeme i v rámci jedné budovy či areálu. Jsme schopni stěhovat i za běžného chodu firmy, v patrových budovách bez výtahu a jiných komplikovaných situacích. Konkrétní postup stěhování a přesunu těžkých břemen stanoví náš kvalifikovaný pracovník s přihlédnutím k daným okolnostem a přání zákazníka.

Provádíme nejen stěhování těžkých břemen, ale i dovoz nového a odvoz starého, jako jsou například piana, klavíry, stroje, sochy, automaty, koberce a jiné rozměrné a těžké věci.

VYKLÍZENÍ POZŮSTALOSTÍ

Naše firma nabízí vyklízení a vyčištění jakýchkoli prostor a to jak v rámci přípravy prostor pro stěhování, nebo jen vyklizení.

Pro ideální postup (zajištění kontejneru, určení počtu zaměstnanců) je třeba dopředu informovat o rozsahu zakázky - tj. velikost prostor a objem a charakter likvidovaného materiálu.

Na požádání jsme po skončení stěhování připraveni uklidit a vyčistit veškeré prostory, a připravit je tak k okamžitému užívání.

USKLADNĚNÍ NÁBYTKU

Firma AKR poskytuje stěhovací služby na míru, podle konkrétních požadavků zákazníka. Vyžaduje-li to situace, zajistíme po dobu potřeby uskladnění nábytku v uzamykatelném a suchém skladu naší firmy.

Cena uskladnění je předem konzultována s klientem - závisí od objemu, délky i doby skladování.

Samozřejmostí je možnost kdykoli se dohodnout na vyzvednutí části zakázky ze skladu.

Vaše věci a nábytek jsou u nás v bezpečí.


V rámci našich služeb provedeme na vyžádání i pokácení stromů, vyklestění zarostlých zahrad, drobné stavební či opravářské práce a další doplňkové služby.

Zajišťujeme ekologickou likvidaci a odvoz odpadů na skládku a do sběrných dvorů.

  • Klášterského 139/22
  • Brno - Komárov
  • 617 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.